Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nové Město nad Metují / REFERENT INVESIČNÍ TECHNIK / REFERENTKA INVESTIČNÍ TECHNIČKA Oddělení rozvoje města, Odboru majetku města - MěÚ Nové Město nad Metují

REFERENT INVESIČNÍ TECHNIK / REFERENTKA INVESTIČNÍ TECHNIČKA Oddělení rozvoje města, Odboru majetku města - MěÚ Nové Město nad Metují

Město Nové Město nad Metují nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici REFERENT INVESIČNÍ TECHNIK / REFERENTKA INVESTIČNÍ TECHNIČKA Oddělení rozvoje města, Odboru majetku města - MěÚ Nové Město nad Metují. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 24 100 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Nové Město nad Metují, okres Náchod. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne .

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Předpoklad nástupu do zaměstnání: září 2024 nebo dle dohody. Platové zařazení: 10. platová třída (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Co bude náplní Vaší práce: zajišťování přípravy, realizace a dozorování investičních akcí; zajištění rozpočtů a plánů nákladů na projektové práce; příprava, uzavírání a provádění změn smluv s dodavateli; prověřování a zajišťování úplnosti projektové dokumentace, studie; zpracování zápisů a protokolů o průběhu a převzetí staveb; zajišťování odstraňování nedostatků; kontrola čerpání finančních prostředků a zajištění příslušné agendy; zastupování města ve stavebních a jiných řízeních; průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu na konkrétní investice, vyhodnocování efektivity investic a podávání návrhů na změny.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: orientaci v technické a projektové dokumentaci; zkušenost s projektovým řízením, zadáváním veřejných zakázek výhodou; zkušenosti v oblasti energetického managementu výhodou; praxe v požadovaném oboru výhodou, vhodné i pro absolventy; vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi; dobrou znalost práce na PC, především v MS Office; orientaci v rozpočtových programech výhodou; znalost regionu, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat; řidičský průkaz sk. B; orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, především v zákoně č. 283/2021 Sb., stavební zákon, a v prováděcích vyhláškách, zákoně č.134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, a v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích.

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC: státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR; nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka; bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům.

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání technického zaměření (výhodou stavební zaměření).

Zaměstnavatel nabízí: stabilní zázemí úřadu územní samosprávy - podpora profesního i osobního rozvoje, po zkušební době osobní ohodnocení, mimořádné odměny, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, 3 dny zdravotního volna, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif, kurzy angličtiny.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození, státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail); číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. čestné prohlášení o bezúhonnosti; úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení o absolvovaných kurzech prohlubování kvalifikace v požadovaném oboru; vzor přihlášky naleznete na: Formuláře odboru správy úřadu - Nové Město nad Metují - oficiální stránky (novemestonm.cz).

Termín podání přihlášek: do 22. 7. 2024.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Ústní pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční 25. 7. 2024. Uchazeči budou o čase výběrového řízení informováni emailem.

Bližší informace podá Ing. Pavel Korda, vedoucí Oddělení rozvoje města, mobil: 727
840 149, e-mail: korda@novemestonm.cz

Přihlášky doručte buď osobně na podatelnu MěÚ Nové Město nad Metují, nebo zašlete
na adresu: MěÚ Nové Město nad Metují, nám. Republiky č. p. 6, PSČ 549 01.
Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - ORM - Neotvírat".

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Nové Město nad Metují
Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují
Platové ohodnocení: 24 100 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 29658020728
Poslední aktualizace: 4. 7. 2024

Podobné pracovní nabídky

STAKO Červený Kostelec s.r.o. – Červený Kostelec
4. 7. 2024 · 30 000 – 35 000 Kč
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. – Náchod
29. 5. 2024 · 36 200 Kč
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. – Náchod
29. 5. 2024 · 36 200 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů