Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí

ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí

Město Broumov nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2026 s ohodnocením od 25 400 do 38 470 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Broumov - pracoviště, okres Náchod. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne .

Poznámka zaměstnavatele

Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci odborného referenta / odborné referentky odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov (doba určitá - zástup za rodičovskou dovolenou - do června 2026).

Druh práce: výkon správních činností v oddělení sociálně-právní ochrany dětí.
Místo výkonu funkce: správní obvod města Broumov, obce s rozšířenou působností
Platové podmínky dle uznané odborné praxe (10. - 11. platová třída).
Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2024 (případně po dohodě).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, případně vyšší odborné vzdělání.

Další požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle § 110 z.č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; praxe sociálního pracovníka v agendách sociálně-právní ochrany dětí vítána; zkouška odborné způsobilosti pro výkon správních činností při sociálně-právní ochraně dětí vítána; dobrá komunikativnost, pečlivost, časová flexibilita, asertivita; orientace v právních předpisech na úseku sociálně-právní ochrany dětí; znalost uživatelské práce s PC - Word, Excel, elektronická pošta, internet, datové schránky; řidičské oprávnění skupiny B.

Místo, způsob podání přihlášky: písemné přihlášky se podávají osobně v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení.

Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov. Obálku označte "VŘ - OSPOD".

Lhůta pro podání přihlášky: do 31. 7. 2024.

Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.

K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u Mgr. Alice Benešové, vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí (kontakt: 491 504 325, benesova@broumov-mesto.cz), či u Ing. Miloše Andrše, vedoucího odboru sociálních věcí a zdravotnictví (kontakt: 491 504 332, andrs@broumov-mesto.cz).

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny, či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšným uchazečům vráceny.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

Pozn. Úřadu práce ČR: pokud se uchazeč/uchazečka osvědčí, má u Města Broumov perspektivu i v budoucím období.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Broumov
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 25 400 – 38 470 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.9.2024 – 30.6.2026
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 29645160759
Poslední aktualizace: 2. 7. 2024

Podobné pracovní nabídky

Začít spolu z.s. – Broumov
23. 5. 2024 · 25 000 – 30 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů