Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / VEDOUCÍ SPRÁVNÍHO ODBORU

VEDOUCÍ SPRÁVNÍHO ODBORU

Město Broumov nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici VEDOUCÍ SPRÁVNÍHO ODBORU. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 32 720 do 44 610 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Město Broumov, okres Náchod. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne .

Poznámka zaměstnavatele

Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci vedoucí/vedoucího správního odboru Městského úřadu Broumov.

Druh práce: řízení chodu a vedení týmu pracovníků správního odboru - agendy archivnictví a spisová služba, matriky, přestupků, evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů, podatelny, dále zajištění běžného provozu městského úřadu.
Místo výkonu funkce: správní obvod města Broumov, obce s rozšířenou působností a pověřené obce.
Platové podmínky dle uznané odborné praxe (11. platová třída).
Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2024 (případně po dohodě).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu; splnění předpokladů stanovených § 2 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb. - doložení osvědčením vydaným Ministerstvem vnitra (lustrační osvědčení) a čestným prohlášením podle zákona č. 451/1991 Sb. (lustrační osvědčení ani čestné prohlášení nepředkládá uchazeč narozený po 01.12.1971).

Další požadavky: velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, umění jednat s lidmi; základní orientace v právních předpisech - zákon o obcích, správní řád, právní předpisy v oblasti archivnictví a spisové služby; vítána praxe ve vedoucí funkci s prokazatelnými zkušenostmi s vedením kolektivu; vítána praxe ve veřejných službách a správě; vítáno osvědčení zvláštní odborné způsobilosti, či úřednická zkouška podle zákona o státní službě; iniciativní přístup k plnění pracovních povinností, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, odolnost proti stresu, schopnost se trvale vzdělávat; znalost uživatelské práce s PC - MS Office, Internet, elektronická pošta; řidičské oprávnění sk. B.

Místo, způsob podání přihlášky: přihlášky se podávají spolu s požadovanými doklady pouze v písemné podobě, a to osobně v úředních hodinách v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou výhradně prostřednictvím držitele poštovní licence, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení.

Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov. Obálku označte "VŘ vedoucí SO".

Lhůta pro podání přihlášky: do 30. 6. 2024.

Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.

K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u Ing. Heleny Hlaváčkové, vedoucí správního odboru (kontakt: 491 504 227, hlavackova@broumov-mesto.cz), či u Bc. Petry Chejnové, zástupkyně vedoucí odboru (kontakt: 491 504 228, chejnovap@broumov-mesto.cz).

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny, či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšným uchazečům vráceny.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Broumov
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 32 720 – 44 610 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 29513860783
Poslední aktualizace: 6. 6. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů