Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / PRODEJCE / PRODEJKYNĚ SÝRŮ - stánkový prodej

PRODEJCE / PRODEJKYNĚ SÝRŮ - stánkový prodej

Sýrárna Broumov s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici PRODEJCE / PRODEJKYNĚ SÝRŮ - stánkový prodej. Práce na zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Dohoda o provedení práce na dobu určitou do 31.12.2024 s ohodnocením 150 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Sýrárna Broumov s.r.o. - provozovna, okres Náchod. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Tomáš Brandejs, tel.: 725 170 336, e-mail: tomas.brandejs@braunauer.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Sýrárna Broumov s.r.o. hledá nového kolegu/novou kolegyni, který/která má předpoklady pro prodej mléčných výrobků, nebo se to chce naučit.
Pracovněprávní vztah: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE na dobu určitou do 31.12.2024. Nástup možný ihned.

Co budete v roli prodejce/prodejkyně sýrů zejména dělat: zajistit prodej sýrů formou stánkového prodeje, převážně o víkendech; zvládnout evidenci zboží převzatého k prodeji, práci s finanční pokladnou a vyúčtování prodeje; zvládnout přípravu prodejního místa - stavba stánku, označení stánku povinnými doklady, estetická příprava stánku; zvládnout řízení dodávky - stačí řidičské oprávnění sk. B a znalost řízení dodávky anebo chuť k tomu se to naučit.

Těšíme se na Vás v této pozici, jestliže: máte praxi v řízení alespoň osobního vozidla (ale třeba i dodávky) a vlastníte řidičské oprávnění sk. B; máte chuť realizovat se v novém odvětví; nemáte problém s prací o víkendech; máte aspoň trochu obchodního nadání (třeba od pána Boha) - ústní projev, sympatický projev a ambici prodat; máte smysl pro finanční pořádek; nebojíte se práce i rukama; víte, že výroba sýrů je náročná, ale výsledek je jedinečný; si vezmete svěřenou pozici za svou a bude vás bavit ji rozvíjet.

Co pro Vás máme my: smysluplnou práci v Broumově; brigádu za solidní odměnu - 150 Kč/hod.; příležitost být součástí velké vize návratu tradice výroby sýrů na Broumovsko; stanete se součástí jednoho z projektů na podporu Broumovska; působivé pracovní prostředí v areálu nové budovy sýrárny s nejmodernější technologií; přátelskou a tvůrčí pracovní atmosféru, ve které si pomáháme; prostor pro uplatnění nápadů a zkušeností; podporu vašeho dalšího vzdělávání (pokud byste u nás zakotvil/zakotvila dlouhodoběji).

Pokud Vám to dává smysl pošlete životopis na e-mail: tomas.brandejs@braunauer.cz a max. 300 slov o tom, proč u nás chcete pracovat.
Pro doplňující informace volejte na tel.: 725 170 336.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Sýrárna Broumov s.r.o.
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 150 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.12.2024
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce

První kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Brandejs
Telefon: 725 170 336
E-mail: tomas.brandejs@braunauer.cz

Referenční číslo ÚP: 29241900719
Poslední aktualizace: 25. 4. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů