Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením

ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením. Práce na zkrácený úvazek . Dohoda o pracovní činnosti s ohodnocením 250 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Diakonie ČCE - středisko Náchodsko, okres Náchod. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Mgr. Lenka Hloušková, e-mail: hlouskova@diakkonienachodsko.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Zdravotní sestra domova pro osoby se zdravotním postižením.
Pro naši organizaci hledáme pohodovou kolegyni či kolegu na pozici zdravotní sestry. Přijďte pracovat do různorodého týmu lidí, kdy základem je společná práce celého týmu střediska s cílem pomáhat na profesionální úrovni - vytvářet každý den podmínky pro to, aby se naši klienti cítili "jako doma".

Vaší náplní práce bude: zajišťovat každodenní péči o klienty - ošetřovatelská činnost; provádět a vykazovat zdravotní úkony hrazené ZP; komunikovat s ostatními členy týmu a vedením organizace; nést odpovědnost za kvalitu ošetřovatelského procesu; zajišťovat dodržování hygienických norem a předpisů v každodenním chodu; přicházet s nápady na inovace, které nás posunou dál.

Očekáváme od Vás: SZŠ, VOŠ, VŠ s odbornou způsobilostí k výkonu všeobecné zdravotní sestry, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /ověřené potvrzení o nejvyšším dosaženém vzdělání/; trestní bezúhonnost /originál výpisu z RT/; znalost běžného kancelářského software (MS Office); znalost programu IS Cygnus výhodou; znalost standardů kvality v sociálních službách, orientace Z. č.108/2006 Sb., výhodou; praxe v sociálních či zdravotních službách výhodou; organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost; pozitivní, trpělivý a empatický přístup k týmu i klientům; dovednost přirozené a srozumitelné komunikace; schopnost efektivně řešit problémy, psychická odolnost.

U nás najdete: dohodu o pracovní činnosti (DPČ) na dobu určitou s možností prodloužení (nástup ihned nebo dle dohody); odměnu hrubého 250 Kč/hod., podporu dalšího vzdělávání a růstu; možnost se aktivně podílet na zefektivňování kvality našich sociálních služeb - vize tým, kde se profesionálně pomáhá nejen našim klientům, ale i sobě navzájem.

Do výběrového řízení se můžete přihlásit zasláním životopisu a stručného motivačního dopisu na e-mail: hlouskova@diakonienachodsko.cz, poté budete kontaktování s pozvánkou na výběrové řízení. Budeme se těšit na Váš životopis a na setkání s Vámi.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Náchodsko
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 250 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Hloušková
E-mail: hlouskova@diakkonienachodsko.cz

Referenční číslo ÚP: 29162440744
Poslední aktualizace: 25. 4. 2024

Podobné pracovní nabídky

Domov důchodců Náchod – Náchod
10. 5. 2024 · 30 970 – 44 410 Kč
Oblastní nemocnice Náchod a.s. – Náchod
25. 4. 2024 · 36 840 Kč
Oblastní nemocnice Náchod a.s. – Náchod
25. 4. 2024 · 42 460 Kč
Oblastní nemocnice Náchod a.s. – Náchod
25. 4. 2024 · 41 840 Kč
Diakonie ČCE - středisko Náchodsko – Náchod
25. 4. 2024 · 39 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů