Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / PEČOVATEL / PEČOVATELKA domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby

PEČOVATEL / PEČOVATELKA domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PEČOVATEL / PEČOVATELKA domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby. Práce na zkrácený úvazek ve dvousměnném provozu. Dohoda o pracovní činnosti s ohodnocením 200 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Diakonie ČCE - středisko Náchodsko, okres Náchod. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Mgr. Lenka Hloušková, e-mail: hlouskova@diakkonienachodsko.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici: pečovatel/pečovatelka domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby.
Pro naši organizaci hledáme pohodového kolegu na pozici pečovatele (pozice je vhodná pro ženy i muže). Přijďte pracovat do různorodého týmu lidí, kdy základem je společná práce celého týmu střediska s cílem pomáhat na profesionální úrovni - vytvářet každý den podmínky pro to, aby se naši klienti cítili "jako doma".

Vaší náplní práce bude: zajišťovat každodenní péči o klienty - pečovatelská činnost; pomoc s mobilizací a aktivací pacientů; asistence klientům při jejich aktivitách během dne; dokumentace provedené práce; zajišťovat dodržování hygienických norem a předpisů v každodenním chodu; komunikovat s ostatními členy týmu a vedením organizace; přicházet s nápady na inovace, které nás posunou dál; práce ve dvousměnném provozu (denní, noční).

Očekáváme od Vás: min. SOU s odbornou způsobilostí k výkonu pracovníka v sociálních službách (výhodou další specializace v oblasti sociálních služeb / zdravotnictví výhodou /ověřené potvrzení o nejvyšším dosaženém vzdělání) - kurz PSS možné dodělat při zaměstnání; trestní bezúhonnost /originál výpisu z RT/; znalost běžného kancelářského software (MS Office); znalost programu IS Cygnus výhodou; znalost standardů kvality v sociálních službách, orientace Z. č.108/2006 Sb., výhodou; praxe v sociálních či zdravotních službách výhodou; organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost; pozitivní, trpělivý a empatický přístup k týmu i klientům; dovednost přirozené a srozumitelné komunikace; schopnost efektivně řešit problémy, psychická odolnost.

U nás najdete: dohodu o pracovní činnosti (DPČ) na dobu určitou s možností prodloužení (nástup ihned nebo dle dohody); odměnu hrubého 200 Kč/hod.; podporu dalšího vzdělávání a růstu; možnost se aktivně podílet na zefektivňování kvality našich sociálních služeb - vize tým, kde se profesionálně pomáhá nejen našim klientům, ale i sobě navzájem.

Do výběrového řízení se můžete přihlásit zasláním životopisu a stručného motivačního dopisu na e-mail: hlouskova@diakonienachodsko.cz poté budete kontaktování. Budeme se těšit na Váš životopis a na setkání s Vámi.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Náchodsko
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 200 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Hloušková
E-mail: hlouskova@diakkonienachodsko.cz

Referenční číslo ÚP: 29162320755
Poslední aktualizace: 25. 4. 2024

Podobné pracovní nabídky

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko – Náchod
25. 4. 2024 · 28 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů