Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nové Město nad Metují / ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského muzea Nové Město nad Metují

ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského muzea Nové Město nad Metují

Město Nové Město nad Metují nabízí volné pracovní místo na pozici ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského muzea Nové Město nad Metují. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 100 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Nové Město nad Metují - pracoviště Městské muzeum, okres Náchod. Nástup možný od 1.6.2024. Další informace Vám poskytne , , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Město Nové Město nad Metují
Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují
Platové ohodnocení: 24 100 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.6.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Předpoklad nástupu do zaměstnání: červen 2024 nebo dle dohody. Platové zařazení: 10. platová třída (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Co vás čeká: řízení, koordinace a rozvoj činnosti Městského muzea Nové Město nad Metují; koordinace správy a tvorby sbírek, muzejních výstav a dalších obdobných činností; odpovědnost za získávání a následné využívání vhodných dotací pro rozvoj a činnost městského muzea; plnění schváleného rozpočtu příspěvkové organizace na příslušné rozpočtové období, zodpovědnost za péči o svěřený majetek a o jeho hospodárné využívání v souladu s účelem, pro který byl příspěvkové organizaci svěřen.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: praxe v oboru výhodou; základní přehled o ekonomických zásadách řízení příspěvkové organizace; znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikační úrovni; vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi; praxe na vedoucím místě příspěvkové organizace v oblasti kultury výhodou; orientace v oblasti dotační politiky státu, Evropské unie a dalších subjektů výhodou; dobrou znalost práce na PC, především v MS Office; znalost regionu, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat; řidičský průkaz sk. B; orientaci v právních předpisech souvisejících s řízením příspěvkových organizací a na úseku muzejnictví.

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození, státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail); číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. čestné prohlášení o bezúhonnosti; úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení o absolvovaných kurzech prohlubování kvalifikace v požadovaném oboru; vzor přihlášky naleznete na: Formuláře odboru správy úřadu - Nové Město nad Metují - oficiální stránky (novemestonm.cz).

Termín podání přihlášek: do 5. března 2024.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Posouzení přihlášek do výběrového řízení proběhne v pondělí 6. 3. 2024. Ústní pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční 12. 3. 2024.

Bližší informace podá Ing. Aleš Vrátný, místostarosta, telefon: 491 419 602, mobil: 777 001 591, e-mail: vratny@novemestonm.cz

Přihlášky doručte buď osobně na podatelnu MěÚ Nové Město nad Metují, nebo zašlete na adresu: MěÚ Nové Město nad Metují, nám. Republiky č. p. 6, PSČ 549 01 Nové Město nad Metují.
Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - MMUZ - Neotvírat".

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 28785100753
Poslední aktualizace: 30. 1. 2024

Podobné pracovní nabídky

Město Broumov – Broumov
23. 2. 2024 · 32 160 – 44 050 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.2.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů