Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nové Město nad Metují / ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského střediska sociálních služeb OÁZA

ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského střediska sociálních služeb OÁZA

Město Nové Město nad Metují nabízí volné pracovní místo na pozici ŘEDITEL / ŘEDITELKA Městského střediska sociálních služeb OÁZA. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 31 880 do 46 740 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Město Nové Město nad Metují - pracoviště Městské středisko sociálních služeb OÁZA, okres Náchod. Nástup možný od 1.6.2024. Další informace Vám poskytne , , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Město Nové Město nad Metují
Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují
Platové ohodnocení: 31 880 – 46 740 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.6.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Předpoklad nástupu do zaměstnání: červen 2024 nebo dle dohody. Platové zařazení: 10. platová třída (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Co vás čeká: řízení zařízení sociálních služeb pro seniory MSSS Oáza Nové Město nad Metují, které poskytuje terénní, ambulantní a pobytové sociální služby. Zajišťování poskytování sociálních služeb na vysoké úrovni. Zabezpečování kvality sociálních služeb se zvyšující se tendencí. Rozvoj a prohlubování principů sociální služby MSSS Oáza.
Plnění schváleného rozpočtu příspěvkové organizace na příslušné rozpočtové období, zodpovědnost za péči o svěřený majetek a o jeho hospodárné využívání v souladu s účelem, pro který byl příspěvkové organizaci svěřen.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: znalost problematiky řízení zařízení sociálních služeb; 3 roky praxe s vedením pracovního kolektivu; umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti); občanská a morální bezúhonnost, svéprávnost; dobrý zdravotní stav; znalosti zákonů: zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, zákony a nařízení vlády týkající se pracovněprávních vztahů, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů; základní přehled o ekonomických zásadách řízení příspěvkové organizace; orientace v oblasti dotační politiky státu, Evropské unie a dalších subjektů výhodou; praxe na vedoucím místě příspěvkové organizace v oblasti sociálních služeb výhodou; dobrou znalost práce na PC, především v MS Office; znalost regionu, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat.

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození, státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail); číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. čestné prohlášení o bezúhonnosti; úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení o absolvovaných kurzech prohlubování kvalifikace v požadovaném oboru; vzor přihlášky naleznete na: Formuláře odboru správy úřadu - Nové Město nad Metují - oficiální stránky (novemestonm.cz).

Termín podání přihlášek: do 6. 3. 2024.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Posouzení přihlášek do výběrového řízení proběhne v pondělí 7. 3. 2024. Ústní pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční 13. 3. 2024.

Bližší informace podá Mgr. Denisa Plšková, vedoucí Odboru sociálních věcí, telefon: 491 419 640, mobil: 736 472 605, e-mail: plskova@novemestonm.cz

Přihlášky doručte buď osobně na podatelnu MěÚ Nové Město nad Metují, nebo zašlete na adresu: MěÚ Nové Město nad Metují, nám. Republiky č. p. 6, PSČ 549 01 Nové Město nad Metují.
Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - MSSS Oáza - Neotvírat".

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 28785080771
Poslední aktualizace: 30. 1. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.2.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů