Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / SPRÁVCE / SPRÁVCOVÁ PAMÁTKOVÉHO OBJEKTU - KASTELÁN / KASTELÁNKA

SPRÁVCE / SPRÁVCOVÁ PAMÁTKOVÉHO OBJEKTU - KASTELÁN / KASTELÁNKA

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru kultury a sportu na pozici SPRÁVCE / SPRÁVCOVÁ PAMÁTKOVÉHO OBJEKTU - KASTELÁN / KASTELÁNKA. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.3.2025 s ohodnocením od 27 250 do 40 120 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Národní památkový ústav - Státní zámek Náchod, okres Náchod. Nástup možný od 1.4.2024. Další informace Vám poskytne Alena Rejhová, , tel.: 776 420 639, e-mail: rejhova.alena@npu.cz.

Zaměstnavatel: Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 27 250 – 40 120 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.4.2024 – 31.3.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Územní památková správa na Sychrově vypisuje výběrové řízení na pozici kastelán/kastelánka státního zámku Náchod.
Místo výkonu: státní zámek Náchod.
Pracovní poměr na pozici kastelán/kastelánka od 1. 4. 2024 je založen jmenováním na dobu jeden rok, s následným prodloužením na dobu neurčitou.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání; řídící schopnosti a zkušenost s vedením pracovního týmu; trestní bezúhonnost; znalosti a schopnost ekonomického řízení; tvůrčí a koncepční myšlení; komunikační schopnosti; umění jednat s lidmi; proaktivní přístup ke správě památkového objektu; zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost; aktivní znalost minimálně jednoho světového jazyka; znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel); řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič / řidička; výhodou - praxe v oblasti kulturního dědictví a cestovního ruchu, praxe v provozu na zpřístupněném památkovém objektu, znalost práce v oblasti správy a údržby památkového objektu, znalost problematiky státní památkové péče, praxe ve státních příspěvkových organizacích, prokazatelná praxe ve vedoucí pozici min. 3 roky nejlépe v oblasti kulturního dědictví.

Nabízíme: práci v atraktivním prostředí kulturní památky; stabilitu státní příspěvkové organizace; platové zařazení dle NV 341/2017 Sb., příl. 1 v aktuálním znění - platová třída 12; pět týdnů dovolené; 3 dny sick days; volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky; zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky; k dispozici byt.

Přihlášku zašlete nejpozději do 15. 12. 2023 do 15:00 hod. výhradně v zalepené obálce s označením "Neotvírat -VŘ - kastelán/kastelánka Náchod" na adresu:
Národní památkový ústav
Územní památková správa na Sychrově
Zámek Sychrov č.p. 3
463 44 Sychrov

Součástí písemné přihlášky musí být: motivační dopis v českém jazyce (1 strana A4); strukturovaný profesní životopis včetně kontaktních údajů: telefon, e-mail; stručná vlastní koncepce způsobu budoucí prezentace a provozu objektu státního hradu a zámku Náchod (rozsah 3-5 stran A4); výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči před výběrovou komisí v jednom dnu.
Termín konání 2. kola bude upřesněn vybraným uchazečům z 1. kola v pozvánkách zaslaných e-mailem. O postupu do 2. kola a přesném termínu pohovoru budou uchazeči informováni e mailem nejpozději 5 kalendářních dnů před termínem konání pohovoru. První tři vybraní uchazeči z 2. kola budou požádáni o zaslání kontaktů na referenční osobu, které bude zaslán referenční list pro potřeby výběrového řízení.

Národní památkový ústav je oprávněn zrušit výběrové řízení bez udání důvodu.
Kontakt - paní Alena Rejhová, personalistka, tel.: 776 420 639, e-mail: rejhova.alena@npu.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na https://www.npu.cz/ochrana-osobnich-udaju

První kontakt

Kontaktní osoba: Alena Rejhová
Telefon: 776 420 639
E-mail: rejhova.alena@npu.cz

Referenční číslo ÚP: 28444980729
Poslední aktualizace: 13. 11. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.11.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů