Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 23 390 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky, krajská pobočka v Hradci Králové - kontaktní pracoviště Náchod, okres Náchod. Nástup možný od 1.1.2024. Další informace Vám poskytne Mgr. Irena Kolářová, , tel.: , e-mail: irena.kolarova@uradprace.cz.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 23 390 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Jedná se o pozici sociálního pracovníka/sociální pracovnice, který/která bude vykonávat činnost na agendě hmotné nouze s nástupem od 1. 1. 2024.
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Plat je stanoven dle výše praxe.

Žadatel musí splňovat požadované vzdělání na výkon práce sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění:
- vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného pole zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnosti, charitativní a sociální činnost, nebo
- vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
Další požadavky: řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 22. 12. 2023 na e-mail: irena.kolarova@uradprace.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Irena Kolářová
E-mail: irena.kolarova@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 28161400744
Poslední aktualizace: 27. 11. 2023

Podobné pracovní nabídky

Město Broumov – Broumov
20. 11. 2023 · 24 100 – 38 470 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.11.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů