Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí

ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí

Město Broumov nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA oddělení sociálně právní ochrany dětí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.1.2025 s ohodnocením od 24 100 do 38 470 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Broumov - pracoviště, okres Náchod. Nástup možný od 1.11.2023. Další informace Vám poskytne , , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Město Broumov
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 24 100 – 38 470 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.11.2023 – 31.1.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci odborného referenta / odborné referentky odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov (doba určitá - zástup za rodičovskou dovolenou do ledna 2025).

Druh práce: výkon správních činností v oddělení sociálně-právní ochrany dětí.
Místo výkonu funkce: správní obvod obce s rozšířenou působností
Platové podmínky dle uznané odborné praxe (10. - 11. platová třída).
Předpokládaný termín nástupu: 1. 11. 2023 (případně po dohodě).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, případně vyšší odborné vzdělání.

Další požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle § 110 z.č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; praxe sociálního pracovníka v agendách sociálně-právní ochrany dětí vítána; zkouška odborné způsobilosti pro výkon správních činností při sociálně-právní ochraně dětí vítána; dobrá komunikativnost, pečlivost, časová flexibilita, asertivita; orientace v právních předpisech na úseku sociálně-právní ochrany dětí; znalost uživatelské práce s PC - Word, Excel, elektronická pošta, internet, datové schránky; řidičské oprávnění skupiny B.

Místo, způsob podání přihlášky: písemné přihlášky se podávají osobně v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení.

Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov. Obálku označte "VŘ - OSPOD".

Lhůta pro podání přihlášky: do 30. 9. 2023

Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.

K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u Mgr. Alice Benešové, vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí (kontakt: 491 504 325, benesova@broumov-mesto.cz), či u Ing. Miloše Andrše, vedoucího odboru sociálních věcí a zdravotnictví (kontakt: 491 504 332, andrs@broumov-mesto.cz).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 27990740787
Poslední aktualizace: 17. 8. 2023

Podobné pracovní nabídky

Úřad práce České republiky – Náchod
19. 9. 2023 · 23 390 – 34 370 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů