Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Teplice nad Metují / ADIKTOLOG / ADIKTOLOŽKA

ADIKTOLOG / ADIKTOLOŽKA

Domov Dolní zámek nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ADIKTOLOG / ADIKTOLOŽKA. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.3.2024 s ohodnocením od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Domov Dolní zámek, okres Náchod. Nástup možný od 1.4.2023. Další informace Vám poskytne Mgr. Lucie Havrdová, , tel.: 607 090 057, e-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz.

Zaměstnavatel: Domov Dolní zámek
Místo výkonu práce: Teplice nad Metují
Platové ohodnocení: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.4.2023 – 31.3.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

DOMOV DOLNÍ ZÁMEK vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pracovní pozici: ADIKTOLOG, ADIKTOLOŽKA pro sociální službu domov se zvláštním režimem s cílovou skupinou závislých osob nebo závislostí ohrožených, v Teplicích nad Metují.

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup od 1. 4. 2023 nebo dle dohody.

Požadavky: VŠ vzdělání v oboru adiktologie + registrace (práce bez odborného dohledu); praxe v oboru adiktologie min. 1 rok; zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti; flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost; schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně; dobrá uživatelská znalost práce na PS - MS Office - Word, Excel, internet; praxe v sociálních službách na obdobné pozici výhodou; započatý psychoterapeutický výcvik či kurzy krizové intervence a motivačních rozhovorů výhodou; znalost související legislativy, zejména znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění; ochota ztotožnit se s posláním a s hodnotami organizace.

"Člověk pracující s lidmi se závislostmi musí být silnou osobností zakotvenou v jasných životních postojích. Těžko zde obstojí někdo, kdo teprve hledá sám sebe a touží pomáhat druhým pro slastný pocit vděku od klientů za to, že je zachránil...".

Náplň práce: individuální práce; práce se skupinami; výkony nepřímé práce ve prospěch klienta.

Zaměstnavatel nabízí: stabilní a motivující platové ohodnocení; možnost profesního růstu při smysluplné práci ve službě ojedinělého typu; zázemí příspěvkové organizace; prostor pro vlastní nápady a kreativitu; podporu dalšího vzdělávání; moderní pracovní prostředí v historickém objektu; zaměstnanecké benefity (sick days, příspěvek na stravování, možnost důchodového připojištění).

Písemná přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; kontaktní údaje - telefon, email; datum a podpis zájemce.

Zájemce k přihlášce do výběrového řízení připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uvede, mimo jiné, údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se požadovaných činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; motivační dopis, ve kterém stručně uvede svoji motivaci k výkonu práce adiktologa.

Lhůta, místo a způsob pro podání přihlášek: přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu nám. Aloise Jiráska 44, 549 57 Teplice nad Metují, tak, aby byly doručeny nejpozději do neděle, 31. 1. 2023.
Obálka s přihláškou a požadovanými dokumenty musí být viditelně označena nápisem "Výběrové řízení - adiktolog".

Kontaktní osoba pro bližší informace: Mgr. Lucie Havrdová, ředitelka 607 090 057, e-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete telefonicky vyrozuměni 2. 2. 2023. Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení 7. 2. 2023.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Havrdová
Telefon: 607 090 057
E-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz

Referenční číslo ÚP: 26625360736
Poslední aktualizace: 2.1.2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.1.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů