Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR

ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR

Péče o duševní zdraví, z.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.4.2024 s ohodnocením od 37 000 do 45 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Péče o duševní zdraví, z.s. - pracoviště, okres Náchod. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2023. Další informace Vám poskytne Bc. Lucie Kudrnáčová, , tel.: 778 526 210, e-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz.

Zaměstnavatel: Péče o duševní zdraví, z.s.
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 37 000 – 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.5.2023 – 30.4.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), plný pracovní úvazek s možností zkráceného, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

V Péči o duševní zdraví mají jasný cíl - podporují klienty na cestě zotavení, aby mohli žít smysluplný život i přes omezení způsobená duševním onemocněním. Daří se jim to, protože: si zakládají na intenzivní metodické podpoře a mají funkční systém konzultací; pracují v týmu a poskytují zároveň zdravotní i sociální služby; budují s klientem vztah a dokážou reagovat na jeho individuální potřeby i případné výkyvy zdravotního stavu včas a efektivně; všechny zaměstnance kvalitně zaškolují; zaměstnancům hradí akreditované vzdělávání a umožňují jim čerpat fond pracovní doby na vzdělávání.
Podívejte se na toto video a získáte reálnou představu, jak funguje centrum duševního zdraví: https://www.youtube.com/watch?v=WpN0kPE942Y&t

Popis pracovní pozice: zdravotní sestra je důležitou osobou pro klienta a současně nepostradatelnou součástí týmu; v týmu spolupracuje s psychologem, psychiatrem a sociálními pracovníky, účastní se porad a společně se všemi podporuje klienta na cestě zotavení; jezdí za klientem domů či jinam, částečně pracuje i ambulantně; je v práci pouze přes den a má volné víkendy; si plánuje pracovní den, aby vyhovoval klientovi i jí (s tím na začátku pomůže tým) a administrativu si může vyřídit třeba z home office, takže má čas na rodinu i koníčky; klientovi se věnuje individuálně - pomáhá s medikací, provádí další zdravotnické úkony, doprovází ho k lékaři, také komunikuje s rodinou; má vlastní zázemí ve středisku (pracovní stůl, notebook a telefon).

Aby Vás mohli přijmout, je důležité mít: vzdělání pro výkon odbornosti 914 (zdravotní sestra pro péči v psychiatrii), nebo 911 (všeobecná sestra) nebo 925 (sestra v domácí péči), v tomto případě je podmínkou mít zahájené specializační vzdělávání v oboru: Ošetřovatelská péče v psychiatrii; způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu; nejméně jeden rok aktivní praxe ve zdravotnictví (ideálně v oboru psychiatrie, nebo v ošetřovatelské péči ve vlastním sociálním prostředí klienta).

Po zkušení době zaměstnavatel zaručuje mzdu 37.000,- Kč pro všeobecné sestry a minimálně 43.000,- Kč pro psychiatrické sestry + příplatky formou kvartálních odměn, 6 týdnů dovolené a k dispozici 3 sickdays.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis a motivační dopis zaslaný elektronicky do 31. 1. 2023.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Kudrnáčová
Telefon: 778 526 210
E-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz

Referenční číslo ÚP: 26551340715
Poslední aktualizace: 8.12.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.1.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů