Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA v Centru duševního zdraví Náchod

PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA v Centru duševního zdraví Náchod

Péče o duševní zdraví, z.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA v Centru duševního zdraví Náchod. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 85 000 do 100 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Péče o duševní zdraví, z.s. - pracoviště, okres Náchod. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2023. Další informace Vám poskytne Bc. Lucie Kudrnáčová, , tel.: 778 526 210, e-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz.

Zaměstnavatel: Péče o duševní zdraví, z.s.
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 85 000 – 100 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.5.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

V Péči o duševní zdraví mají jasný cíl - podporují klienty na cestě zotavení, aby mohli žít smysluplný život i přes omezení způsobená duševním onemocněním. Daří se jim to, protože: si zakládají na intenzivní metodické podpoře a mají funkční systém konzultací; pracují v týmu a poskytují zároveň zdravotní i sociální služby; budují s klientem vztah a dokážou reagovat na jeho individuální potřeby i případné výkyvy zdravotního stavu včas a efektivně; dávají si záležet na zaškolení každého zaměstnance; zaměstnancům hradí akreditované vzdělávání a umožňují jim čerpat fond pracovní doby na vzdělávání.
Podívejte se na toto video a získáte reálnou představu, jak funguje centrum duševního zdraví: https://www.youtube.com/watch?v=WpN0kPE942Y&t

Popis pracovní pozice: psychiatr provádí psychiatrické posouzení stavu klienta zejména v oblasti projevů duševních potíží, jejich zvládání a dopadů do běžného denního fungování. Indikuje a organizuje další potřebná specializovaná, laboratorní či přístrojová diagnostická vyšetření; provádí a plánuje léčebná opatření v oblasti farmakoterapie a podpůrné psychoterapie, léčebná opatření koordinuje s ambulantními psychiatry klientů (v případě, že klient dočasně nemá svého ambulantního psychiatra, přebírá psychiatr jeho funkci); provádí edukační rozhovory s klienty a jejich blízkými osobami zejména v oblasti porozumění projevům duševních poruch, jejich zvládání, a v oblasti bezpečné farmakoterapie; je součástí týmu odborníků: spolupracuje s psychologem, zdravotními sestrami a sociálními pracovníky; účastní se porad, kde sdílí s kolegy důležité informace a společně pak nastavují nejlepší směr cesty k zotavení klientů; komunikuje s praktickými lékaři, ambulantními specialisty a lůžkovým zařízeními; pracuje ambulantně i v terénu - jezdí za klienty domů či na jiné místo, má tak jedinečnou šanci poznat jejich životní kontext i prostředí, ve kterém žijí; má vlastní zázemí ve středisku (pracovní stůl, notebook a telefon); si plánuje pracovní den, aby vyhovoval klientovi i jemu a administrativu si může vyřídit třeba z home office; je v práci pouze přes den a má volné víkendy.

Aby Vás mohli přijmout, je důležité mít: kvalifikaci psychiatr (L3) nebo psychiatr v atestační přípravě po absolvování základního kmene (L2).

Zaměstnavatel nabízí mzdu min. 85.000,- Kč nebo vyšší (dle předchozích zkušeností a praxe), nástupní bonus 60.000,- Kč až 100.000,- Kč (dle výše úvazku: minimálně 0,5), příplatky formou kvartálních odměn, 6 týdnů dovolené a 3 sickdays.
Pokud budete potřebovat, pomůžeme Vám zajistit bydlení s městském bytě, a to pro Vás i Vaši rodinu za velmi výhodných finančních podmínek.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis a motivační dopis zaslaný elektronicky do 31. 1. 2023.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Kudrnáčová
Telefon: 778 526 210
E-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz

Referenční číslo ÚP: 26551100737
Poslední aktualizace: 8.12.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.1.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů