Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nové Město nad Metují / REFERENT / REFERENTKA odboru finančního Městského úřadu Nové Město nad Metují

REFERENT / REFERENTKA odboru finančního Městského úřadu Nové Město nad Metují

Město Nové Město nad Metují nabízí volné pracovní místo na pozici REFERENT / REFERENTKA odboru finančního Městského úřadu Nové Město nad Metují. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 21 800 do 28 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Město Nové Město nad Metují, okres Náchod. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne , , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Město Nové Město nad Metují
Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují
Platové ohodnocení: 21 800 – 28 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.10.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup říjen 2022 nebo dle dohody. Platové zařazení: 8. platová třída (výše platu závisí na délce praxe).

Charakteristika pozice: evidence a inventarizace majetku města, předkládání návrhů na vyřazení a prodej majetku radě města, účetní zatřídění nově pořízeného majetku a technického zhodnocení, evidence smluv a objednávek, vypracování přehledů nedokončených investic města a plateb závazků města, zajištění vystavování platebních příkazů, fakturace externím subjektům, dohled nad dodržováním termínů placení závazků města a vydávání platebních příkazů, zajištění pokladní služby pro potřeby organizace včetně přijímání a vydávání peněz veřejnosti v případě nepřítomnosti pokladní.

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků: státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR; nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka; bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům.
Kvalifikační předpoklady dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.: střední vzdělání s maturitní zkouškou.
Další požadavky: vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi; spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, přesnost; výborná znalost práce na PC; časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat; vzdělání ekonomického směru výhodou.
Zaměstnavatel dále uvítá: praxi v oblasti veřejné správy, orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, základní znalost účetnictví.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození, státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail); číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce; vzor přihlášky naleznete zde: https://www.novemestonm.cz/urad/zadosti-a-formulare/formulare-odboru-spravy-uradu/.
K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. čestné prohlášení o bezúhonnosti, úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení o absolvovaných kurzech prohlubování kvalifikace v požadovaném oboru.

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy angličtiny.

Termín podání přihlášek: do 22. srpna 2022.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Posouzení přihlášek uchazečů, kteří budou splňovat podmínky pro zařazení do výběrového řízení, se uskuteční 30. 8. 2022.

Bližší informace podá Ing. Jiří Kunte, vedoucí Odboru finančního, telefon: 491 419 630, mobil: 605 201 087, e-mail: kunte@novemestonm.cz
Přihlášky doručte buď osobně na podatelnu MěÚ Nové Město nad Metují, nebo zašlete na adresu: MěÚ Nové Město nad Metují, nám. Republiky č. p. 6, PSČ 549 01.
Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - OF - Neotvírat".

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 25853420768
Poslední aktualizace: 3.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů