Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hořenice / VEDOUCÍ PROVOZU

VEDOUCÍ PROVOZU

VODA CZ SERVICE s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici VEDOUCÍ PROVOZU. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2022 s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je VODA CZ SERVICE s.r.o. - pracoviště, okres Náchod. Nástup možný od 1.12.2021. Další informace Vám poskytne Miroslava Schröfelová.

Zaměstnavatel: VODA CZ SERVICE s.r.o.
Místo výkonu práce: Hořenice
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.12.2021 – 30.11.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu určitou (s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou), pružná pracovní doba.

Náplň práce: zajišťuje každodenní chod dle provozních řádů a manuálů vodohospodářské infrastruktury; vyhodnocuje ekonomickou nákladovost a nastavuje optimální řešení pro snížení poruch; sleduje dispečink provozu; zajišťuje opravy, servis a údržbu na daném zařízení; předkládá podklady pro plánování oprav a investic pro následující rok; zajišťuje revize, kalibrace a výměny vodoměrů; provádí odečty vodoměrů a elektroměrů; komunikuje s provozovateli a vedením obce o pravidelných provozních činnostech; vyjadřuje se k případné existenci sítí, popř. vyřizuje vytyčení sítí provozovatele; sleduje kvalitu pitných a vypouštěných vod, podle toho provádí případné úpravy na zařízení; vyřizuje nové smlouvy, popř. změny smluv na spotřebitele; provádí fyzickou uzavírku připojení; přejímá nová přípojná místa, popř. zajišťuje jejich převzetí.

Požadavky: vzdělání - SOU nebo SŠ technického zaměření; znalost strojírenských a stavebních výkresů; základní znalosti elektro zařízení; samostatnost, komunikativnost; uživatelská znalost MS Windows, Office; řidičský průkaz sk. B; výhodou vyhláška 50/1978 Sb.

Zaměstnanecké výhody: uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti, širokou škálu benefitů - rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na penzijní/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon; moderní vybavení k práci.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

První kontakt

Kontaktní osoba: Miroslava Schröfelová
Telefon: 603 554 888
E-mail: schrofelova@vodacz.com

Referenční číslo ÚP: 23670680790
Poslední aktualizace: 24.11.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.11.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů