Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU BROUMOV

ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU BROUMOV

Město Broumov nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU BROUMOV. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Město Broumov, okres Náchod. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne .

Zaměstnavatel: Město Broumov
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.7.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci odborného referenta / odborné referentky správního odboru Městského úřadu Broumov.

Druh práce: přestupková agenda a zástup právní agendy města
Místo výkonu funkce: správní obvod města Broumova, obce s rozšířenou působností
Platová třída - 11 (plat dle uznané odborné praxe od 22980,- Kč do 33790,- Kč)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice.

Další požadavky: orientace v právních předpisech vztahujících se k činnosti obce, k výkonu samostatné a přenesené působnosti obce a výkonu působnosti a pravomocí orgánů obce; orientace v právních předpisech na úseku přestupkové agendy obce a v právních předpisech s touto agendou souvisejících; znalost uživatelské práce s PC - Word, Excel, elektronická pošta, Internet, datové schránky; výborné komunikační dovednosti (zejména řídící a formulační, s ohledem na náročnost vedení přestupkových řízení); pečlivost, odpovědnost, spolehlivost a samostatnost; praxe ve veřejné správě, zejména v přestupkové agendě, vítána.

Místo, způsob podání přihlášky: písemné přihlášky se podávají osobně v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení.

Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01. Obálku označte "VŘ - správní odbor".

Lhůta pro podání přihlášky: do 19.4.2021
Předpokládaný termín nástupu:1.7.2021 (případně po dohodě)

Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče

K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u vedoucí správního odboru Ing. Heleny Hlaváčkové (kontakt: 491 504 227, hlavackova@broumov-mesto.cz), či Mgr. Václava Špůra, právníka města (kontakt: 491 504 321, spur@broumov-mesto.cz).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

První kontakt

Kontaktní osoba:
Telefon: 491 504 225

Referenční číslo ÚP: 21231280752
Poslední aktualizace: 6.4.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 11.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů