Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Nové Město nad Metují / REFERENT / REFERENTKA ODDĚLENÍ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ ODBORU MAJETKU MĚSTA - MĚÚ NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

REFERENT / REFERENTKA ODDĚLENÍ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ ODBORU MAJETKU MĚSTA - MĚÚ NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Město Nové Město nad Metují nabízí volné pracovní místo na pozici REFERENT / REFERENTKA ODDĚLENÍ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ ODBORU MAJETKU MĚSTA - MĚÚ NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Město Nové Město nad Metují, okres Náchod. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne .

Zaměstnavatel: Město Nové Město nad Metují
Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.4.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Předpoklad nástupu do zaměstnání: 1. dubna 2021 nebo dle dohody.
Doba trvání pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou.
Platové zařazení: 9. platová třída (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Pracovní náplň: správa budov v majetku města; příprava návrhu plánu oprav a provádění všech úkonů potřebných k plnění schváleného ročního plánu oprav těchto budov; kontrola fakturované práce, reklamace a odstraňování vad a nedodělků u dodavatelů; zajištění odstraňování havárií a následků havárií.

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC: státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR; nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka; bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům.

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou nejlépe ve stavebním oboru případně v jiném technickém oboru.

Další požadované dovednosti: praxe v oboru výhodou; vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi; dobrá znalost práce na PC, především v MS Office; znalost regionu, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat; řidičský průkaz skupiny B; orientace v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, především v zákoně č. 183/2006 Sb., stavební zákon, a v prováděcích vyhláškách, zákoně č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, a v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození, státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail); číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. čestné prohlášení o bezúhonnosti; úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení o absolvovaných kurzech prohlubování kvalifikace v požadovaném oboru; vzor přihlášky naleznete na: Formuláře odboru správy úřadu - Nové Město nad Metují - oficiální stránky (novemestonm.cz)

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené; 2 dny zdravotního volna; služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif; příspěvek na penzijní připojištění; kurzy angličtiny.

Termín podání přihlášek: do 17. března 2021.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.

Výběrové řízení pro uchazeče, kteří budou splňovat požadované podmínky pro zařazení do výběrového řízení, se uskuteční 25. března 2021. Přesný termín bude uchazečům sdělen v pozvánce.

Bližší informace podá Petr Tichý, vedoucí Oddělení správy nemovitostí, telefon: 491 419 689, mobil: 724 461 157, e-mail: tichy@novemestonm.cz
Přihlášky doručte buď osobně na podatelnu MěÚ Nové Město nad Metují, nebo zašlete na adresu: MěÚ Nové Město nad Metují, nám. Republiky č. p. 6, PSČ 549 01.
Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - referent správy nemovitostí - neotvírat"

První kontakt

Kontaktní osoba:

Referenční číslo ÚP: 20785900790
Poslední aktualizace: 15.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 5.3.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů