Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jaroměř / EKONOM / EKONOMKA

EKONOM / EKONOMKA

ZO ČSOP JARO Jaroměř nabízí volné pracovní místo na pozici EKONOM / EKONOMKA. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 29 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je ZO ČSOP JARO Jaroměř - provozovna, okres Náchod. Nástup možný od 11.1.2021. Další informace Vám poskytne Michal Jilma.

Zaměstnavatel: ZO ČSOP JARO Jaroměř
Místo výkonu práce: Jaroměř
Platové ohodnocení: 29 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Ochranářská skupina JARO je jednou z největších a nejdynamičtějších středoevropských nevládních organizací zaměřených na ochranu biologicky hodnotných biotopů a populací. Oblast našeho působení, kterou nazýváme Velké Jaroměřsko, se rozkládá na ploše přesahující 15 000 km2 a v současné době aktivně pečujeme o více než 200 přírodovědně cenných lokalit. Intenzivně se věnujeme také environmentální osvětě a výchově, či provozu záchranné stanice pro zraněné a handicapované živočichy.

Zaměstnavatel hledá zkušeného kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci a vedení ekonomického úseku. Tato pozice vyžaduje propojení ekonomických znalostí s oblastí praktické ochrany přírody.

Pracovní náplň: ekonomická a finanční kontrola několika kooperujících ochranářských organizací; vytváření metodiky pro interní ekonomické postupy; spolupráce na provozních a projektových rozpočtech; vedení komplexní agendy účetnictví NNO (příprava, vystavování a evidence účetních dokladů, správa pokladny, příjem a výdej hotovosti, zpracování a podání účetní uzávěrky ad.); administrace povinných úkonů (smlouvy, daně, odvody SP a ZP, dary, archivace ad.); komunikace s kontrolními, daňovými a ostatními úřady/institucemi; zpracování finančních bilancí a podkladů pro výroční zprávy; úzká kooperace se zástupci jednotlivých organizací (konzultační a poradenské služby hospodářům, účetním, atd.).

Požadavky: minimálně SŠ ekonomického směru (ideálně environmentální zaměření); praxe s vedením účetnictví minimálně 3 roky (NNO výhodou); znalost příslušné legislativy (Zákon o účetnictví, NOZ, daňová problematika, vyúčtování projektů apod.); nadšení pro ochranu přírody a životního prostřední; velmi dobré komunikační a organizační schopnosti; uživatelská znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, PowerPoint …); schopnost samostatné práce a vlastních řešení vedoucích ke zvýšení efektivity celého ekonomického systému; předpoklad a ochota dalšího vzdělávání.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a různorodou tvůrčí práci v mezinárodní ochranářské skupině; možnost seberealizace v příjemném a přátelském prostředí; flexibilní pracovní dobu vč. možnosti práce z domova; odpovídající finanční ohodnocení; možnost dalšího vzdělávání v oblasti ochrany přírody; příležitost kombinace s ochranářskou prací v terénu dle vlastního nastavení (ČR, SR, Rakousko, Německo, Polsko); pracovní poměr na HPP nebo zkrácený úvazek; nástup možný ihned. Zcela flexibilní pracovní dobu, kterou si zaměstnanec nastavuje podle vlastního uvážení, možnost pracovat částečně na home office, výborný pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, mimořádně důležitou a smysluplnou práci na které závisejí mnohé životy.

Pracoviště: ZO ČSOP JARO Jaroměř Legionářská 45, 551 01 Jaroměř.
Nutná kooperace s našimi spolupracovníky přímo na jednotlivých pracovištích v rámci ČR.

Chcete-li se přihlásit do výběrového řízení, zašlete zaměstnavateli Váš strukturovaný životopis. Uveďte kontakt na Vás a zaměstnavatel Vám v nejkratší možné době odpoví. Vybrané účastníky pozve k ústnímu pohovoru.

Kontakt: Michal Jilma, 777 965 272, michal.jilma@gmail.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Michal Jilma
Telefon: 777 965 272
E-mail: michal.jilma@gmail.com

Referenční číslo ÚP: 20445400720
Poslední aktualizace: 8.1.2021

Podobné pracovní nabídky

EZOP NÁCHOD, s.r.o. – Náchod
8.1.2021 · 20 000 – 40 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.1.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů