Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Broumov / ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov

ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov

Město Broumov nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ODBORNÝ REFERENT / ODBORNÁ REFERENTKA odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Město Broumov, okres Náchod. Nástup možný od 1.1.2021. Další informace Vám poskytne , tel.: 491 504 225.

Zaměstnavatel: Město Broumov
Místo výkonu práce: Broumov
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci odborného referenta/odborné referentky odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Broumov.

Druh práce: výkon správních činností v oddělení sociálně-právní ochrany dětí.
Místo výkonu funkce: správní obvod obce s rozšířenou působností.
Platové podmínky dle uznané odborné praxe: 11. platová třída.
Termín nástupu: 1. 1. 2021 (případně po dohodě).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; vysokoškolské vzdělání v magisterskému nebo bakalářském studijním programu.

Další požadavky: odborná způsobilost podle § 110 z. č. 108/2006 Sb., o sociálních
službách; praxe sociálního pracovníka v agendách sociálně-právní ochrany dětí podmínkou; zkouška odborné způsobilosti pro výkon správních činností při sociálně-právní ochraně dětí vítána; dobrá komunikativnost, pečlivost, časová flexibilita, asertivita; orientace v právních předpisech na úseku sociálních věcí; znalost uživatelské práce s PC - Word, Excel, elektronická pošta, internet, datové schránky; řidičské oprávnění skupiny B.

Místo, způsob podání přihlášky: písemné přihlášky se podávají osobně v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení.

Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov.

Lhůta pro podání přihlášky: do 30. 11. 2020.

Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.

K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u Mgr. Alice Benešové, vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí (kontakt: 491 504 325), či u Ing. Miloše Andrše, vedoucího odboru sociálních věcí a zdravotnictví (kontakt: 491 504 332).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

První kontakt

Kontaktní osoba:
Telefon: 491 504 225

Referenční číslo ÚP: 20071560780
Poslední aktualizace: 12.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.11.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů