Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / PEER KONZULTANT / KONZULTANTKA

PEER KONZULTANT / KONZULTANTKA

Péče o duševní zdraví, z.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PEER KONZULTANT / KONZULTANTKA. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 4 000 do 12 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné bez maturity a bez vyučení. Místem pracoviště je Péče o duševní zdraví, z.s. - pracoviště, okres Náchod. Nástup možný od 1.12.2020. Další informace Vám poskytne Bc. Lucie Kudrnáčová, tel.: 778 526 210, e-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz.

Zaměstnavatel: Péče o duševní zdraví, z.s.
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 4 000 – 12 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 8
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený úvazek na 8 - 20 hod./týdně. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Popis pracovní pozice: práce se svým osobním příběhem při vedení klientů na cestě k zotavení z duševní nemoci; vedení motivačních, podpůrných a edukačních rozhovorů s klienty a jejich rodinnými příslušníky, opatrovníky, lékaři a dalšími odborníky; práce v týmu - spolupráce s ostatními členy, s klienty pracuje více lidí současně, dávání zpětné vazby týmu; účast na poradách týmu, tvorbě metodik, skupinových aktivitách, prezentačních akcích organizace; vedení dokumentace klientů.

Požadavky: zkušenost s vlastním duševním onemocněním z okruhu SMI - psychotické onemocnění, bipolárně afektivní porucha; ochota o své nemoci a životním příběhu otevřeně hovořit a pomáhat tak dalším lidem s duš. nemocí; stabilizovaný zdravotní stav a schopnost se svým zdravotním stavem pracovat; vzdělání min. SŠ; uživatelská znalost práce na PC; dobré komunikační schopnosti; schopnost pracovat v týmu; bezúhonnost; zaměstnavatel vítá pracovní zkušenosti v průběhu onemocnění.

Zaměstnavatel nabízí: smysluplné pracovní uplatnění v oblasti poskytování sociálních služeb lidem s duševním onemocněním; záruku odbornosti prováděné práce; práci v týmu a podporu formou vnitřní a vnější supervize, podporu při zaškolování i práci samotné; další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti, možnost osobního rozvoje, podporu procesu vlastního uzdravování; pružnou pracovní dobou, služební mobil, PC; částečný úvazek 0,2 s výhledem na navýšení na 0,5.

Zaměstnanecké výhody: příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC.

Kontakt - Bc. Lucie Kudrnáčová, tel.: 778 526 210, e-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Kudrnáčová
Telefon: 778 526 210
E-mail: lucie.kudrnacova@pdz.cz

Referenční číslo ÚP: 19997100767
Poslední aktualizace: 2.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.11.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů