Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / INSTRUKTOR / INSTRUKTORKA TRÉNINKU

INSTRUKTOR / INSTRUKTORKA TRÉNINKU

Sněžka, výrobní družstvo Náchod nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici INSTRUKTOR / INSTRUKTORKA TRÉNINKU. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za 19 600 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Nižší střední odborné. Místem pracoviště je Sněžka, výrobní družstvo Náchod, okres Náchod. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Daniel Odl, tel.: +420 491 409 216, +420 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz.

Zaměstnavatel: Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 19 600 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Kvalifikační požadavky: SŠ vzdělání nebo 3 roky praxe šití pro automobilový průmysl; schopnost komunikace a jednání s lidmi.

Náplň práce: vedení výcviku šicích operací u nových šiček a u stávajících přeškolování na nové výrobky; provádění hodnocení šiček při výcviku, navrhování ukončení výcviku šiček z důvodu nekázně a pracovní nezpůsobilosti; ve spolupráci s vedoucím provozovny, vedoucím výroby nebo mistrem šití stanovování individuálních plánů výcviku; kontrola plnění povinnosti šičky - provádění při přejímání rozpracovaných dílů kontrola kvality práce šičky, od které díly přejímá, při zjištění špatně provedené kontroly upozornit šičku na neplnění její povinnosti a provedení záznamu o vzniklé skutečnosti. Provádění mezioperační kontroly práce šiček, informování šičky o zjištěných nedostatcích a provedení záznamu, provádění vyhodnocování výskytu vad u jednotlivých šiček a spolupráce s mistrem šití na jejich předcházení; provádění zápisu o provedených kontrolách (např. vrácení NOK kusů z mezioperační nebo výstupní kontroly), řízení se pokyny a úkoly nadřízeného.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Kontakt - Ing. Daniel Odl, tel.: 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz nebo osobně v místě provozovny v úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 hod. do 10:00 hod.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Daniel Odl
Telefon: +420 491 409 216, +420 777 798 463
E-mail: daniel.odl@snezka-na.cz

Referenční číslo ÚP: 19536360758
Poslední aktualizace: 2.9.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.10.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů