Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Náchod / LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Oddělení pracovního lékařství - Náchod

LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Oddělení pracovního lékařství - Náchod

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Oddělení pracovního lékařství - Náchod. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 29 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště, okres Náchod. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.10.2020. Další informace Vám poskytne Brigita Horáčková, tel.: 482 411 654, 775 382 231, e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz.

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Místo výkonu práce: Náchod
Platové ohodnocení: 29 000 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.10.2020 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu určitou s možným následným prodloužením. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Platové ohodnocení dle platného nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe).
Náplň práce: komplexní poskytování pracovnělékařské péče klientům (preventivní pracovnělékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť, preventivní programy, očkování, surveillance, poradenství - vše dle příslušné legislativy); očkování, poradenství v cestovní medicíně, poradenství a testování HIV/AIDS; příslušná administrativa.
Požadavky: VŠ v oboru Všeobecné lékařství, zařazení do přípravy v oboru Pracovního lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, dále Všeobecné lékařství nebo Interní lékařství. Specializovaná způsobilost v těchto oborech vítána, není však podmínkou. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, pružné rozvržení pracovní doby, plný či zkrácený pracovní úvazek, možnost celoživotního vzdělávání.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Brigita Horáčková
Telefon: 482 411 654, 775 382 231
E-mail: brigita.horackova@zuusti.cz

Referenční číslo ÚP: 13891490766
Poslední aktualizace: 16.9.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.9.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů